Advent ve školách

V předvánočním čase se pro děti z olbramovické a jankovské školy konala adventní beseda. Věkový rozptyl dětí byl od druhé do páté třídy. V kostele měly možnost prohlédnout si jesličky i různá zákoutí včetně věže nebo kůru s varhanami. Tématem povídání byly události v Betlémě a symboly adventu i Vánoc. Další témata volily přímo děti podle toho, co je zajímalo. Následoval přesun do třídy, kde probíhalo adventní tvoření. Děti s pomocí šablon zdobily vánoční koule. Motivem šablon byla vánoční hvězda jako symbol něčeho mimořádného a zároveň výzvy k následování.

TN

Připojená fotogalerie

Kontakty

Václav Revenda P. Mgr. et Mgr. Václav Revenda
administrátor farnosti
   (+420) 721 487 212
   revendavaclav@seznam.cz
Stanislav Zápotocký P. Stanislav Zápotocký
výpomocný duchovní
   (+420) 602 170 046
   fara_sedlcany@volny.cz

Biblický citát

Biblický citát na dnešní den
Tvá tvář je bezpečnou ochranou, Bože. (Ž 31,21)