Pozvánka na Porciunkuli 2023

Vážení farníci a hosté našich stránek,

rád bych každého z vás pozval na slavnost Porciunkule. Tentokrát bude mši svatou sloužit zdejší bývalý administrátor P. Mgr. Piotr Henryk Adamczyk, který nyní spravuje jednu z farností v Praze. Myslím, že to může být příjemné setkání s bývalým panem farářem, a to nejen při slavnostní bohoslužbě.

Často se totiž vídáme pracovně, není ovšem čas se více poznat a popovídat. Proto bude po mši svaté a slavnostním průvodu připraveno pohoštění na farní zahradě, jak už to znáte z předchozích poutí a slavností. Je to vždy skvělá příležitost zavzpomínat, sdělit si novinky nebo i plány, zkrátka se přátelsky potkat jen tak pro radost.

Program (6. 8. 2023):

• 11:00 mše svatá v kostele sv. Františka

• 12:00 průvod s milostnou soškou Panny Marie na náměstí

• 12:45 neformální setkání na farní zahradě s občerstvením

Jak si můžete potvrdit ve farním kalendáři, všechny ostatní bohoslužby budou ten den zrušeny. Bude dobré, když se ve Voticích potkáme všichni, celá farnost. Prosím, zkuste zjistit mezi farníky, zda by byl zájem o zorganizování cesty na slavnost a zpět pro ty, kteří nemají možnost dopravit se vlastními auty. Pokud by byl problém s odvozem, dejte vědět, určitě je to možné nějak zařídit.

Pokud by někdo z vás chtěl přispět svým dílem při přípravách akce, ať už při chystání bohoslužby, průvodu, nebo na zahradě a faře, přihlašte se prosím osobně v sakristiích po bohoslužbách, nebo telefonicky, mailem... jistě budou vítány také s láskou vyhlášenými pekařkami a cukrářkami upečené laskominy, plody vašich zahrádek... Předem děkuji.

Těším se na vaši návštěvu a setkání.

P. Václav Revenda

Datum začátku akce
Neděle 06. 08. 2023, 11:00
Datum konec akce